Spolek rodičů Milíčov již podruhé organizuje společný nákup licence aplikace Včelka.

Aplikace Včelka slouží k individuálnímu procvičování českého jazyka a čtení, cizích jazyků (AJ, NJ, ŠJ, slovenština a polština) a matematiky. Je adaptivní, dokáže sama sestavit pro každého žáka soubor cvičení na míru, automaticky přizpůsobovat jejich obtížnost i přidávat cvičení nová. Má také speciální sekci pro žáky s OMJ, je vhodná i pro děti s SPÚ. Funguje na mobilu, tabletu i počítači.

Díky společnému nákupu rodičovské licence mají rodiče ze ZŠ K Milíčovu opět možnost získat roční licenci aplikace Včelka za výhodnější cenu. Konkrétně místo 1 200 Kč za žáka na rok zaplatí jen polovinu, tedy 600 Kč.

Včelka zahrnuje v každém předmětu široký výběr různých druhů interaktivních cvičení s obrázky, zvuky, animacemi a pochvalami, což pomáhá udržet pozornost dětí a učit je hravou formou. Za body, které děti získávají jako odměnu za cvičení, si pak navíc mohou „kupovat“ obrázky, což je silně motivuje k pravidelnému procvičování.

Rodiče mají možnost nechat si zasílat na email informace o procvičování, sledování pokroku, změnách ve cvičení i případně individuálně nastavit každé cvičení, co do počtu úkolů, použitých písmen, výběru slovní zásoby, zobrazení i předčítání zadání.

Vyzkoušet si můžete Včelku na týden ZDARMA ještě před nákupem licence - stačí si jen vytvořit účet na www.vcelka.cz.

Na závěr to nejdůležitější - odkaz na stránku, kde můžete licenci za zvýhodněnou cenu zakoupit: https://www.vcelka.cz/procvicujeme-doma-se-zs-milicov. Zároveň je tu uveden i popis, jak společný nákup funguje, a kontakt, kam případně psát své dotazy.

Za Spolek rodičů Milíčov
Ivana Hovorková