Diskusní téma: Němčina na škole

Аренда авто аэропорт Крым

MaxAvticr | 23.04.2018

Аренда автомобиля в новом терминале аэропорта Симферополь, низкие цены от 900 рублей в суткитолько иномарки с кондиционером. На сайте парк777.рф

XEvil break 99% types of captchas

LatonyaLog | 23.03.2018

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Přidat nový příspěvek

Milíčovské kopce

Milicovsky kopec

Pavel | 08.06.2017

Dobry den. Zajímalo by me, zda nekdo bojuje proti nesmyslné sjezdovce na milicovskem kopci. Rad bych se připojil. Dekuji

Re: Milicovsky kopec

Jan Bezpalec | 30.06.2017

Dobrý den, sjezdovku se podařilo zastavit. Informace najdete na stránkách MČ Praha-Újezd www.praha-ujezd.cz . Jestli chcete, pošlete nám email na rodice-milicov@seznam.cz

Milicovsky kopec

Petra | 14.05.2017

Dobry den, prosim poradate nejake kroky proti nesmyslnym upravam milicovskeho kopce? Bylo by fajn vymyslet nejakou kampan za udrzeni prirodniho bohatstvi, ktere tu je..dekuji

Re: Milicovsky kopec

Jan Bezpalec | 30.06.2017

Dobrý den, ano, velká část rodičů se zapojila do ankety MČ Praha-Újezd, kde bylo možné se k záměrům vyjádřit. Snažíme se také s vedením MČ o tom bavit. Pokud máte nějaký nápad, jak to realizovat, prosím napište nám na rodice-milicov@seznam.cz

Rodiče vítáni

Jan Bezpalec | 29.12.2016

Aby škola mohla splňovat podmínky certifikace "Rodiče vítáni" musí splňovat určitá kritéria. Rádi bychom znali názor vás rodičů, zda škola tato kritéria splňuje, a pokud ne, pak v čem a případně pokud máte nápad, jak to zlepšit.
Kritéria najdete zde:
https://www.rodicevitani.cz/wp-content/uploads/2015/02/RV_kriteria_certifikace_ZS_uprava_komentare_2015.pdf

Záznamy: 1 - 5 ze 5

Přidat nový příspěvek

Diskuze, podněty, nápady

školní plavání na Jedenáctce - 1 skříňka pro 2 děti

Iva Buchtová | 19.12.2016

Na dotaz na recepci, proč děti nemají každý svou skříňku, mi bylo řečeno, že šatna nemá takovou kapacitu, když tam jsou minimálně dva turnusy dětí a plavání pro veřejnost najednou.

Členská schůze 6.12.

Alexandra Sternberg | 07.12.2016

Dobrý den,
včera jsem se zúčastnila první členské schůze Spolku rodičů Milíčov. Atmosféra byla velmi pozitivní a vstřícná, plány do budoucna konstruktivní. Ráda bych tímto poděkovala všem zakládajícím členům za obrovský kus práce a volného času, který do tohoto projektu vložili.
Těším se na příští setkání.
Alexandra Sternberg

Re: Členská schůze 6.12.

Jan Bezpalec | 15.12.2016

Dobrý den Paní Sternberg, my děkujeme Vám i všem ostatním rodičům, kteří přišli nebo alespoň udělili plnou moc k zastoupení. Vypadá to velmi pozitivně, nápadů na zpříjemnění chodu školy je dost a věřím, že se nám podaří je postupně realizovat.

Spolupráce rodičů se školou - osobní zkušenost

Renata Pilcová | 17.03.2016

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o přijemnou zkušenost. Na podzim roku 2015 jsem ředitelce školy nabídla, že bych mohla nějakým způsobem podpořit vzdělávání dětí ve zdravém životním stylu. V lednu mne zkontaktovala jedna paní učitelka, která projevila zájem o spolupráci. Nakonec jsme se domluvily na pásmu přednášek a workshopů pro děti 2. stupně (7.,8. a 9.třídy). Tyto proběhly a kvůli dalšímu zájmu, jsem pak ještě přednášela dětem 3.tříd a v květnu mne čekají ještě 4.třídy.
Jsem dětská obezitoložka a občas přednáším. Přednášet a pracovat s dětmi bylo pro mne něco nového a zajímavého. Mám z toho celkově velmi dobrý pocit a doufám, že to něco dobrého našim dětem přineslo.
Doufám, že jsem tak přispěla sbližování rodičů se školou a vřele doporučuji, abyste Vy jako rodiče svých dětí přišli představit vaši profesi do školy a máte třeba také něco přínosného ke sdělení, co prospěje našim dětem do budoucího života. Škola je tomuto velmi nakloněna.

připomínky k návrhu stanov

Tomáš Vostřel, člen školské rady | 22.10.2015

Dobrý den,
rád bych se s Vámi podělil o své postřehy k budoucnosti spolku.
1) Název by neměl být zavádějící. proto doporučuji název "Spolek přátel školy ...." To odráží právní formu a nepoužívá zavádějící pojem sdružení.
2) Je třeba vyjasnit zásadní otázku, pro koho je spolek určen. V názvu je termín "Sdružení přátel", ale fakticky se ve stanovách mluví pouze o zákonných zástupcích žáků, což je zásadní rozpor. Spolek má být spolkem přátel, ať jde o rodiče současných či minulých žáků, či dalších lidí (např. bývalých učitelů či sponzorů), kteří se o osud školy zajímají.
3) Spolek chce hájit zájmy rodičů, ale to NENÍ správné. Spolek z podstaty hájí především zájmy svých členů. Nemůže a ani nesmí vystupovat za všechny rodiče a nahrazovat tak komunikaci s rodiči přes třídní důvěrníky. Spolek je ze zákona dobrovolný (paragraf 215 NOZ). Nečlenstvím ve spolku nesmí rodič přijít o svá práva vůči škole.
4) Kontrolní komise je z mého pohledu zásadní. Má být 3-5-ti členná a nemůže ji nahrazovat členská schůze (to je dokonce zřejmě v rozporu s NOZ). Dle NOZ totiž jde o volený orgán (zapisuje se do rejstříku), ideálně volený členskou schůzí. Kontrola výboru voleným nezávislým orgánem je pro transparentnost spolku klíčová.
5) Nevím, jak bude "oživení" spolku řešeno v praxi. Není jasné, kdo je dnes členem spolku, kdo statutárem. Školská rada i přes urgence neobdržela platné stanovy spolku, seznam členů ani dokument, který by určoval kdo je statutárem. Přitom klíčovou členskou schůzi, kde se změní stanovy, musí svolat právě dnešní výbor.

Záznamy: 1 - 5 ze 11
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek